Młodzi ludzie Lautaro Mambrini i Facundo López sprawili niespodziankę w finale APT Padel Wieża przyszłości w Buenos Aires!

To turniej, który zasługuje na swoją nazwę! Rzeczywiście, APT Future z Buenos Aires ukoronował dwóch graczy urodzonych w 2004 roku: Lautaro Mambriniego i Facundo Lópeza!

Młodzi Argentyńczycy nie byli jednak faworytami w finale w starciu z doświadczonym Juanem Manuelem Restivo i Diego Ramosem, ćwierćfinalistami ostatniego Asunción Open! Ale Mambrini i López wiedzieli, jak być bardzo solidnym, aby wygrać 6/4 6/3. Po tym, jak stworzyli niespodziankę w półfinale z Cejasem / Chozasem (6), Lautaro i Facundo po raz kolejny zaoferowali publice sensację.

Dwa prestiżowe zwycięstwa nad znacznie bardziej doświadczonymi parami, które pozwalają tym dwóm młodym mężczyznom zaoferować sobie miejsce w głównym losowaniuAxion APT Buenos Aires Master których preprevias rozpoczęły się wczoraj.

Zwróć uwagę, że Mambrini, po wygraniu turnieju Juniorów w zeszłym tygodniu (wraz z Ramiro Valenzuelą) przepuścił dwójkę w stolicy Argentyny!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !