Szok APT runda XNUMX Padel Wieża mistrza Buenos Aires wpadł w ręce Yaina Melgrattiego i Miguela Oliveiry.

Spodziewaliśmy się bardzo dużego szoku między jedną z nowych par APT, Allemandi / Pérez, a zalążkiem 3: Oliveira / Melgratti. W bossach zwycięzcy Master Final 2021 odnieśli zwycięstwo w dwóch setach (6/4 6/3), co już stawia nową parę pod znakiem zapytania.

Tego popołudnia Argentyńczyk i Portugalczyk będą musieli walczyć z inną nową parą, Diego Ramos / Juan Manuel Restivo. Bardzo dobry plakat na papierze, zwłaszcza że Ramos i Restivo byli bardzo solidni, odrzucając Flores / Pascual w dwóch zestawach: 6/1 7/5.

Matias Del Moral i Relis Ferreyra wygrali w międzyczasie największy mecz XNUMX/XNUMX finału w tym APT Padel Wieża mistrza Buenos Aires. Rzeczywiście, zapewnili świetny występ, aby zdominować Cristiana Gutierreza i Maxi Sancheza Blasco (TS6) pod koniec napięcia: 2/6 6/1 7/6. W ćwierćfinale odnajdą numery 1, które nie wdawały się w szczegóły przeciwko młodemu Augsburgerowi i De Pascualowi: 6/1 6/4.

W drugiej części tabeli, ulubione pary były bardzo solidne i dzisiaj również będziemy mieć bardzo dobre starcia, z dwoma rewanżami Asunción: Aguirre/Torre vs Arce Dal Bianco i Barrera/Britos vs Julianoti/Quiles.

W przypadku podsumowania wideo ósemek, dzieje się to tuż poniżej:

Znajdź odpowiedni stół ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !