Pablo Barrera i Andres Britos zdobyli swój pierwszy tytuł APT Padel Wieża dzięki ich zwycięstwu w finał mistrzów Buenos Aires.

Po uratowaniu czterech punktów meczowych w półfinale nic nie mogło przestraszyć Pabla Barrery i Andresa Britosa. W przeciwieństwie do Ramosa i Restivo, reprezentant Argentyny i Włoch zaprezentował się bardzo solidnie, wygrywając w dwóch setach.

Chociaż od początku służyli swoim przeciwnikom, Andres i Pablo logicznie wygrali pierwszy akt 6/3. Scenariusz drugiego seta był zupełnie inny, ponieważ Ramos i Restivo uzyskali piłkę 4/2, ale zwycięzcy dnia zawsze byli bardzo sprawiedliwi w kluczowych momentach, a po tym nowym decydującym punkcie zwrócili się ku zwycięstwu: 6/ 3 6/3.

Jest to zatem pierwszy tytuł pary Britos/Barrera, która dzięki temu sukcesowi zrobi skok w rankingach. Teraz APT Padel Wieża odlatuje za Monaco, gdzie zaczyna się w tym tygodniu Turniej juniorów !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !