Cóż za wczorajszy wieczór! ten półfinały Mistrza Buenos Aires zaoferował nam kilka bardzo dobrych, trzymających w napięciu meczów, z eliminacją faworytów w dłuższej perspektywie.

Obcy zemścili się! Pod koniec pełnego napięcia wieczoru pary numer 1 i 2 zostały wyeliminowane z tego mistrza Buenos Aires.

Przed pełnym i rozgrzanym do białości Monumentalem pierwsi Andres Britos i Pablo Barrera powrócili tak, jak lubimy. Podczas gdy oni rozpoczęli spotkanie z przytupem, finaliści ostatniego Asunción Open zobaczyli, jak ich kaci z zeszłego tygodnia skubali ich opóźnienie, a następnie odbierali im pierwszy zestaw. Archi-dominujący na początku drugiej rundy, wyobrażaliśmy sobie, że Arce i Dal Bianco zmierzają do nowego finału. Ale nie licząc na występ Andresa i Pabla.

Po 5/2 reprezentant Włoch i jego partner zaczęli grać jako wyzwoleni, Brytyjczycy rozpalali tłum swoim ciosy geniuszu. Po uratowaniu 4 punktów meczowych, dwaj mężczyźni zepchnęli seta do tie-breaka i wyrównali po jednym secie wszędzie. Po drodze wygrali ten mecz wyjątkowym scenariuszem pod koniec spornego trzeciego aktu: 5/7 7/6 6/4.

Naprzeciw Britos i Barrery zaprezentują się dziś Juan Manuel Restivo i Diego Ramos. Zmiecieni w zeszłym tygodniu przez numery 2, Alfonso i Chiostri, weterani postawili w sobotę zupełnie inny opór. Rzeczywiście, jak zobaczysz poniżej, był to bardzo gorący mecz, naznaczony wieloma „puntazami”, w którym widzowie mogli uczestniczyć.

Przed rozpaloną do białości publicznością outsiderzy wygrali kolejny bardzo zacięty mecz: 7/5 4/6 6/3. Po tym wspaniałym wieczorze, nadal czekamy na bardzo duży koncert dzisiejszego wieczoru, od godziny 19:00 czasu lokalnego (północ we Francji).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !