Po ich porażka w 1/4 finału Canarias OpenFiona i Mafalda zastanawiają się nad swoim meczem i pierwszym skojarzeniem.

Padel Magazine : „Fiona, jakie wrażenia po tej przegranej 6?”

Fiona Ligi: „Oczywiście jesteśmy trochę rozczarowani, pierwszy set poszedł dość szybko. Trudno nam było przystosować się do terenu i warunków oraz tego, że było to nasze pierwsze skojarzenie, nawet jeśli nie było to największym zmartwieniem. W drugim dobrze się zregenerowaliśmy, trochę się wyprostowaliśmy, ale co prawda było kilka drobnych błędów, które mogliśmy wymazać, ale przede wszystkim jesteśmy bardzo rozczarowani pierwszym setem.

PM: „Mafaldo, co myślisz o tym pierwszym spotkaniu z Fioną?”

Mafalda Fernandes : „Wczoraj graliśmy bardzo dobrze przeciwko lokalnej drużynie, ale dzisiaj zaczęliśmy bardzo źle na tym bardzo trudnym torze, na którym jest bardzo gorąco. Potem walczyliśmy do końca, oszczędzając kilka punktów meczowych, ale bardzo podobała mi się gra z Fioną i spróbujemy to zrobić jeszcze raz.

PM: „Fiona, to było twoje pierwsze doświadczenie w APT, czy to sprawia, że ​​chcesz robić więcej?”

FL: „Szczerze mówiąc dobrze się bawiłem, atmosfera, fakt gry z Mafaldą… Zamierzam to powtórzyć. Dlaczego nie na WPT lub nie wrócisz do APT z Mafaldą lub innym graczem.

PM: „Mafalda, jakie kolejne turnieje zagrasz? Z Fioną czy ze swoim partnerem?

FM: "Bardzo chciałbym zagrać ponownie z Fioną, ale myślę, że następne kroki są w Argentynie, więc trochę się to komplikuje, ale uwielbiam to doświadczenie i mam nadzieję, że znów zagramy razem z Fioną!”

Jeśli chcesz pełną wersję, to poniżej:

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!