Oto najnowsze Wyniki 1/16 finału rozegranego na środku Active Sport Club of Adeje. Jak zobaczysz, było kilka bardzo dużych meczów!

Kanaryjczycy Gil i Jofre będą dobrzy w 2 rundzie

Można powiedzieć, że w tej części trzymali się do końca! Doprowadzony 6/4 i przełamany 3 razy w drugim secie, para Gil/Jofre rzeczywiście będzie jutro w 1/8 finału dzięki wsparciu publiczności i jego bardzo licznej rodziny, która przybyła dzisiaj. Hiszpanie wygrywają 3/6 7/6 6/2 z Valenzuelą / Castañeyrą.

„Partidazo” dla Gutiérreza / Pascoal

Agresywni i potężni Meijer i Ruiz wychodzą na prowadzenie w grze i prowadzą 6/4 4/3 z przerwą w kieszeni.

Na nieszczęście dla nich Cristian Gutierrez nigdy nie powinien zostać pochowany! Jego 44 lata na zegarze to tyle samo doświadczenia z gorących momentów gry, a wraz ze swoim partnerem Vasco Pascoalem wygrywają 4/6 6/4 7/5 pod koniec napięcia.

Mamy nadzieję, że dobrze zregenerują się po tej wielkiej bitwie, zanim zmierzą się z rozstawioną piątką, która zakwalifikowała się bez gry, Dominguez/Britos.

Gonzalez/Puppo pod koniec nocy

Długie oczekiwanie przed powrotem na tor nie obciążyło nóg Aday Santany. Były światowy top 10 i jego partner Victor Saenz szybko rozprawili się ze swoimi przeciwnikami Gonzalez / Puppo w pierwszej rundzie wygrał 6/1.

Zupełnie inny scenariusz w drugiej rundzie z wielką bitwą i coraz dłużej trwającymi punktami. Gonzalez / Puppo podnosi wynik: 7/6. Mecz jest niekończący się, przeplatany interwencjami fizjoterapeuty, ale o 00:25 Gonzalez/Puppo eliminuje Kanaryjczyków z końcowym wynikiem 1/6 7/6 7/5.

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!