Plakaty ćwierćfinałuCancun otwarte są już znane! W czwartek pełen zwrotów akcji a la Journey Padel arena, Melgratti-Oliveirzadany Aguirre-Restivo jego pierwsza porażka na ziemiach meksykańskich. Scat po raz kolejny potyka się o Gutierreza / Sanchez.

Mecz dnia odbył się pomiędzy parą numer 3, Melgratti-Oliveira, do mistrzów Torreon et Puebla, Aguirre-Restivo. Yain i Miguel wygrywają pierwszego seta, ale Tolito i Juan wygrywają tie-break drugiego, w spektakularny sposób oszczędzając 3 punkty meczowe. W trzecim secie tylko Yain i Miguel są w stanie zrobić sobie przerwę. Melgratti i Oliveira są w ćwierćfinale, gdzie zmierzą się z Matiasem Almadą i Nico Egeą, zwycięzcami 6/3 i 6/2 nad Luciano Puppo i Juanem Manuelem Argañarásem.

Po utracie pierwszego parowego tronu APT Fede Chiostri i Gonzalo Alfonso tak naprawdę nie przekonali. Cierpieli przeciwko bratu Tolito, Arielowi Aguirre i Santi Frugoni. Po przegranej pierwszego seta Argentyńczycy wracają i jakoś awansują do ćwierćfinału. Będą stawić czoła Quiles / Soliverez. Dzięki temu zwycięstwu Lucho Soliverez nadal walczy o kwalifikacje do finału Master of Rosario.

Maxi Cejas i Cristian Ozán wyeliminuje rozstawionych z numerem 4 Pablo Barrera i Vasco Pascoal, a także będzie w ćwierćfinale. Zmierzą się tam z Cristianem Gutierrezem i Maxi Sanchez Blasco, po raz kolejny rozpraszającymi się od Scata i Rolli. Francuzi i Argentyńczycy - podobnie jak w Torreon - wygrali pierwszego seta, po czym stopniowo poddali się i zostali wyprzedzeni przez argentyński duet.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.