Po Simsa Torreon otwarty pełen niespodzianek i magicznych punktów, APT Padel Wycieczka pozostaje w Meksyku. W klubie Podróż Padel Arena Cancún, każdy będzie miał nową szansę na pokonanie Tolito Aguirre i Juan Manuel Restivo, którzy położyli koronę na linii.

Cancun otwarte 2021

Po utracie pozycji nr 1, Gonzalo Alfonso i Fede Chiostri będzie chciał dobrze sobie radzić w Quintana Roo. Franco Dal Bianco i Maxi Arce -nowa para nr 1- znów będą faworytami, ale Tolito Aguirre i Juan Restivo przybywają z pełną pewnością siebie i niepokonani!

Jeremy Scatena, jedyny zaangażowany Francuz, i Santi Rolla będzie szukał nowego miejsca w ćwierćfinale, ale do tego konieczne będzie pokonanie pary previa, wtedy Maxi Sanchez Blasco / Cristian Gutierrez ! Czy zdołają się zemścić na tych, którzy pozbawili ich półfinału w Torreon?

Pamiętaj, że Brazylijczycy będą nieobecni na tym turnieju. Większość brazylijskiego wyboru padel kto gra w APT Padel Tour będzie już w Katarze, aby przygotować się do Mistrzostw Świata.

Znajdź tabele poniżej

Główne losowanie Cancun Open

Cancun Open previas tabeli

 

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.