Spodziewamy się bardzo wielkiego popołudnia padel po stronie Kapsztadu, w RPA, z gwiazdami APT, które powinny dać nam wspaniałe show!

Podczas 7/8 finału wielcy faworyci wykonali swoje zadanie i logicznie rzecz biorąc, dzisiaj znajdziemy cztery najlepiej sklasyfikowane pary. Co więcej, 6 z 6 rozstawionych miejsc znalazło się w ćwierćfinale. Rzeczywiście, tylko rozstawiona szóstka, Da Cunha / Flores, została poddana prawu (3/6 4/XNUMX) duetu niższej rangi, złożonego z Leo Aguirre i Alexa Chozasa. Nic dziwnego, gdy znasz trudności, jakie napotkał brazylijski duet na początku sezonu.

Największym meczem tego dnia będzie ten, który wygrali Diego Ramos i Juan Manuel Restivo, którzy mieli wszystkie kłopoty na świecie, by pozbyć się weterana Willy'ego Lahoza i młodego Daniela Otero: 2/6 6/4 7/5. W innych spotkaniach faworyzowane pary wykonały swoje zadanie, za każdym razem wygrywając prostego seta.

Spodziewany szok między Arce / Dal Bianco i Allemandi / Torre nie miał miejsca, numery 1 wygrywają w dwóch setach 6/2 6/4. Przybył na APT z ambicją odgrywania głównych ról, Tito Allemandi ma bardziej skomplikowany początek niż oczekiwano.

Dziś czekają nas więc galowe mecze z śmietanką APT, która jest na spotkaniu ćwierćfinałów. Aby śledzić mecze, dzieje się tuż poniżej od południa w ten piątek.

W przypadku programu to zaraz po:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !