Fani czekali na to od początku sezonu, finał pomiędzy parami Alfonso / Chiostri i Arce / Dal Bianco odbędzie się w Kapsztadzie!

Będzie to pierwsze starcie między dwoma najwyżej sklasyfikowanymi duetami w APT Padel Trasa koncertowa w tym sezonie. Wina w dużej mierze po stronie Andresa Britosa i Pablo Barrery, którzy byli finalistami pierwszych trzech turniejów obwodu Fabrice Pastor.

Dzisiaj Barrera i Britos zostali pokonani przez Alfonso i Chiostri w remiksie finał w Monako. To wciąż bardzo duża walka, którą zaoferowały nam te dwie pary, ale tym razem wygrał numer 2 w tabeli. Po raz kolejny wynik odzwierciedla walkę na torze: 6/3 4/6 7/5.

Po obejrzeniu swoich wicemistrzów w tym półfinale, Maxi Arce i Franco Dal Bianco nie mogli przegapić szansy na zaoferowanie sobie szoku przeciwko tym, których można określić jako ich najlepszych wrogów. W obliczu Melgrattiego i Oliveiry, Maxi i Franco wykonali swoje zadanie, aby wygrać 6/2 7/6 i znaleźć drogę do finału.

Jutro bardzo ważny mecz, którego oczekujemy od 16:00 w dniu Kanał APT na YouTube Padel Wycieczka.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !