Maxi Arce i Franco Dal Bianco wygrywają APT Cape Town Masters Padel Skręć w spektakularny finał. Argentyńczycy powrócili w źle rozpoczętym meczu i tym samym utrzymali swoje pierwsze miejsce w rankingu.

Federico Chiostri i Gonzalo Alfonso grają lepiej w ostatnich tygodniach. Po zemście w połowie na tych, którzy pozbawili ich tytułu do… Monako (Brytyjczycy/Barrera), dwójki stanowią doskonały pierwszy zestaw, aby zbliżyć się do odzyskania „swojego” miejsca na pierwszym miejscu w rankingu APT.

Ale Arce i Dal Bianco mają miejsce i usuwając drobne błędy, podnoszą poziom gry w bardzo gorącym drugim secie. W końcu wygrywają rundę i związana z tym psychologiczna przewaga!

Wielu mieszkańców RPA obecnych na trybunach czerpie korzyści z walki tytanów. Franco Dal Bianco i Maxi Arce kontynuują rozmach i zatapiają przeciwników od początku decydującego seta. W końcu wygrywają 3/6 7/5 6/3!

Gracze APT Padel Wycieczka będzie uprawniona do zasłużonego odpoczynku, zanim zostanie wznowiona za 3 tygodnie z wydarzeniem w Sewilli!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !