To po prostu magiczny kwadrat, do którego będziemy mieli prawo jutro w półfinale APT Padel Kapsztad Master Tower.

Rzeczywiście, pierwsze cztery rozstawienia wygrały dziś po południu w ćwierćfinale. Barrera i Britos zakwalifikowali się jako pierwsi, odnosząc kolejne zwycięstwo w dwóch setach (6/3/7/6) przeciwko Gutierrezowi/Sanchezowi.

Największym meczem tego dnia był bez kontekstu ten, który odbył się zaraz po nim. Rzeczywiście, podczas gdy Chiostri i Alfonso zaczęli doskonale przeciwko Ramosowi / Restivo, spadł deszcz a mecze musiały być kontynuowane w pomieszczeniu. Byliśmy świadkami zmiany sytuacji, outsiderzy wygrali bardzo wyrównanego drugiego seta. Wreszcie dwójki potrafiły znaleźć środki, by przebić się w najlepszym momencie w decydującym secie i odejść ze zwycięstwem: 2/6 1/6 7/6.

Ostatnie dwa mecze dnia łatwiej wygrały pary z wyższych notowań. Melgratti i Oliveira zdominowali Julianotiego i Quilesa 7/5 6/3, podczas gdy Arce i Dal Bianco wygrali 6/3 6/3 nad Aguirre/Chozas.

Jutro spodziewamy się dwóch bardzo gorących meczów: Melgratti/Oliveira vs Arce/Dal Bianco oraz Barrera/Britos vs Alfonso/Chiostri!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !