Oddział APT Padel Tour odbył się w poniedziałek z Monako do Kapsztadu, a pierwsze mecze w losowaniu rozpoczynają się już dziś (wtorek).

Początek żywy obraz

Lautaro Mambrini i Facundo López zainaugurowali stół wspaniałym zwycięstwem nad Zuazuą/Garayo.

Najbardziej oczekiwanym dniem we wtorek będzie starcie między Brazylijczykami Lucasem Da Cunha i Joao Floresem oraz Argentyńczykami Relisem Fereyrą i Juanem Manuelem Argañarasem.

Możesz już śledzić mecze dzięki angielskiej transmisji APT Padel Wycieczka.

Środa wielkie, czwartek rozstawione

W środę do walki wejdzie kilka dużych par. Agustin Torre i Tito Allemandi zmierzą się z Pablo i Alberto Simonem Garcią.

Piękne opozycje również w programie, jak pojedynek Tolito Aguirre / Alex Chozas i braci Deus.

Maxime Moreau będzie reprezentował Francję wraz z Rodrigo Santellana. Para francusko-hiszpańska będzie miała trudne zadanie zmierzenia się z Juanem Restivo i Diego Ramosem! Mecz będzie dostępny do streamowania od godziny 12:30!

Będziemy musieli poczekać do czwartku, aby zobaczyć najlepszych rozstawionych Chiostri / Alfonso, Arce / Dal Bianco, Oliveira / Melgratti i Julianoti / Quiles.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !