Między Agustinem Torre i Tito Allemandim to już koniec. Ten, który dołączył do APT Padel Trasa tego lata ma to? ogłosił na swoim koncie na Instagramie.

Adrian „Tito” Allemandi był przybył na APT z dużymi ambicjami. Po skomplikowanym starcie u boku Javi Péreza Argentyńczyk rozpoczął nowy etap z Agustinem Torre, który ostatecznie trwał tylko dwa turnieje.

W przypadku „Tito” na APT jest to wyraźnie trudniejsze niż oczekiwano Padel Okrągły. Z Javim Perezem Argentyńczyk dwukrotnie przegrał w XNUMX/XNUMX finału. Mimo obiecującego startu u boku Torre, z półfinałem w Monako, dla Tito i jego partnera w Kapsztadzie była to kolejna szesnasta runda eliminacji... Trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę dobry poziom gry w Księstwie, dwaj mężczyźni mieli trudne do powstrzymania na torze...

Jeśli 41-latek często przedwcześnie padał na cadory toru, kibice wyobrażali sobie go wyżej w hierarchii toru Fabrice Pastora. Można mówić o niewystarczających wynikach dla tego, który zajmuje 38. miejsce w rankingu, a który z pewnością będzie szukał lepszego partnera w rankingu, aby mieć nadzieję na łagodniejsze remisy... Więcej o tożsamości jego nowego kolegi z drużyny powinniśmy się dowiedzieć niebawem .

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !