Podczas wywiadu na żywo na Instagramie Fabrice Pastor obiecał nam przybycie APT Padel Trasa po Europie w 2021 roku, umowa z FEPA konkretyzuje te zamiary.

następujący umowa między FEPA a APT, L "Wycieczka po APT Padel odwiedzę co najmniej 8 różnych miast w Europie.

Oprócz tego 5 Kontrakty terminowe na APT (Klasa 200 - Fabrice Pastor Cup) odbędzie się w 5 innych miast et 2 FEPA Klasa 1000, sponsorowany przez Monte Carlo International, odbędzie się w dwóch innych miastach Europy.

Wreszcie kilka Class 1000, Class 500, Class 200 i Class 50 organizowane w klubach zlokalizowanych w krajach członkowskich FEPA, doda więcej turniejów do obwodu. W sumie APT będzie obecny w co najmniej 22 miastach w Europie i ponad 10 w Ameryce, co dało radę najbardziej międzynarodowy tor na świecie !

Te turnieje umożliwią graczom zdobywanie punktów do rankingu APT / FEPA, umożliwiając wszystkim graczom z krajów członkowskich FEPA i CAPF udział w tym międzynarodowym torze.

Źródło: FEPA Facebook

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !