Alba Perez i Marta Borrero dołącz do Carrascosy / Garcii w finale Wielkiego Mistrza Szwecji. Wygrali w dwóch bitewnych setach ze Szwedami Matildą Hamlin i Ajlą Behrman.

Matilda Hamlin i Ajla Behrman nie mają nic do stracenia. Są słabsi i rozpoczynają mecz bez żadnej presji. Szwedzi zaskakują, robiąc przerwę w wejściu. Borrero/Pérez zareagowali szybko i odrobili straty w pierwszym secie.

Alba i Marta robią różnicę pod koniec seta. 7/5

Szwedzki mistrz aptu

Scenariusz drugiego jest taki sam jak pierwszy. Matilda Hamlin i Ajla Behrman, które są odpowiednio lekarzem i menedżerem w dziale finansowym, przepychają się z Hiszpanami. To imponujące zobaczyć, jak te kobiety, które trenują tylko dwa do trzech razy w tygodniu, stawiają czoła młodym Hiszpanom, którzy wybrali padel jako praca.

Alba Perez i Marta Borrero reagują odzyskaniem sił i podniesieniem poziomu fizycznego. 6/4

 "Nigdy dwa bez trzech", komentowała Marta przy mikrofonie Padel Magazine. Rzeczywiście, rywalizacja z Cristiną Carrascosą jest teraz silna. Po dwóch zwycięstwach Sévillane chce więcej.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.