Cristina Carrascosa i Aitana Garcia awansują do finału Wielki Mistrz Szwecji APT Padel Wieża. Dwóch młodych Hiszpanów pokonało Soleymani / Eriksson w trzech bardzo dobrych setach.

Magiczny tie-break z Carrascosy

Hiszpanie lepiej wchodzą w grę. Emanują z nich wyższością, a przede wszystkim spokojem, który może sugerować, że ten mecz umknie. Kombi jest gotowe.

Ale Szwedzi stopniowo wkraczają do bitwy. Na początek łączą gry serwisowe Carrascosy / Garcii, łatwiej wygrywają swoje podania, a następnie kończą się niepokonanymi!

Baharak Soleymani i Åsa Eriksson mają nawet możliwość zdobycia zestawu na 5/6, ale Cristina Carrascosa i Aitana Garcia robią rondo.

W tie-breaku Moda Kryształowa działa ! Carrascosa oddaje 5 zwycięskich strzałów z rzędu, a 7 punktów tie-breakowych jest zdobywanych dzięki zwycięskim strzałom. Poziom gry Madrilenian jest po prostu niesamowity. Szwedzi, którzy przybyli wspierać lokalną parę, rozkoszują się techniczną paletą Crisa. 7/6 (7-2)

carrascosa apt zamsz forhend

Szwedzka solidność

Soleymani / Eriksson to bardzo solidna para. Dwaj miejscowi wiedzą, że to nie oni przegrali tie-break, ale to niesamowity występ Carrascosy zrobił różnicę. Baharak i Åsa niczego nie zmieniają, a bez stuprocentowej skuteczności strzałów Cris hiszpańska para ma kłopoty.

Dzięki wytrwałej pracy i ogromnej sile para domowników dokonała przełomu. Dokładny w swoich grach serwisowych, Soleymani i Eriksson popychają mecz na trzecie miejsce! 4/6

apt suede master soleymani erikson

Młodość u władzy

Na samym początku trzeciego spięcia się dwóch młodych Hiszpanów. Tracą pierwsze punkty i stają się trudne. Ale oszczędzają punkty psychicznego załamania i zdobywają kolejne osiem punktów. 3/0

Soleymani i Eriksson starają się nadążyć. Spadek kosztuje ich drogo i walczą o powrót do gry. Szwedzi wrócili do muru.

Cristina Carrascosa i Aitana Garcia nie chcą, aby to trwało dłużej. Dostają dwa punkty meczowe za serwis Solejmaniego, ale Szwedzi trzymają w szoku. Następna gra jest właściwa. Carrascosa / Garcia jest w finale! 6/3

„Trzeci będzie właściwy”, powiedziała Cristina do mikrofonu Padel Magazine. Rzeczywiście, po przegranej w Oeiras i Sewilli, Carrascosa chce swojego pierwszego tytułu w APT Padel Wycieczka.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.