W najbliższą środę przypadnie jeden z największych dni padel que l 'APT Padel Wycieczka znał w swojej historii. W programie 16 spotkań pomiędzy Pabellon Las Islas Malvinas i Klub Los Naranjos.

Andrada i Cuello, nowy obraz!

Młodzi argentyńscy gracze dokonali tego wyczynu w zeszłym tygodniu, zakwalifikowali się do swojego pierwszego stołu w turnieju APT Padel Wieża w La Rioja. Wczoraj swój niesamowity występ powtórzyli Juan Pablo Andrada i Dylan Cuello, wygrywając dwa bardzo gorące mecze. Rano zmierzą się z Chozasem/Oliveirą.

Leo Yob i Javi Reiter również będą w tabeli z miłym powrotem w previas. Zmierzą się z Restivo/Britos w pierwszej rotacji na korcie centralnym.

Gonzalo Escobar i Julian Leite będą pierwszymi przeciwnikami Tolito Aguirre i Tito Allemandiego w tym Wielkim Mistrzu. Argentyńczycy zostawili tylko 6 meczów w dwóch spotkaniach poprzedni po pokonaniu Lascioli/Genoud i Cesca/Pozzer. Przybędą napompowani, by stawić czoła zwycięzcy dwóch ostatnich turniejów.

Program dla szesnastej klasy

O te szesnastki Wielkiego Mistrza wszystkie pary będą rywalizować w tym samym czasie i zagrają w najbliższą środę. Wszystkie mecze rozgrywane w „Pabellon” będą śledzone na żywo w streamingu APT Padel Wycieczka.

Pamiętaj, że jeśli jesteś we Francji, będziesz musiał dodać 5 godzin do wyświetlanych czasów. Spotkania rozpoczną się zatem o godzinie 14 we Francji.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !