Ostatni kwadrat Wielki Mistrz Mar del Plata będzie gorąco. W programie finał przed godziną, poprzedzony szokiem outsiderów.

Obcy na grasowaniu

Chozas/Oliveira i Julianoti/Melgratti mają wspaniałą okazję, aby zapewnić sobie miejsce w najważniejszym finale sezonu APT Padel Okrągły. Nawet jeśli te dwie pary jeszcze się nie przekonały, talent czterech mężczyzn jest niezaprzeczalny i na pewno zaoferuje spektakularny mecz.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:23 (we Francji 19:XNUMX). Alex Chozas ma szansę, mając zaledwie XNUMX lat, zakwalifikować się do drugiego finału po tym, który rozegrał na Tenerife Open.

18:23 (XNUMX we Francji) – Alex Valentino Chozas / Miguel Fonseca Oliveira vs Julio Julianoti /Yain Melgratti Seu

Finał przed czasem

Dal Bianco/Arce i Allemandi/Aguirre to teraz dwie najlepsze pary wAPT Padel Wycieczka, Alfonso i Chiostri nie byli w stanie podążać za piekielnym rytmem swoich rodaków.

TS1 i TS3 ponownie zmierzą się w meczu, który wygląda jak finał. Dal Bianco/Arce ma szansę wygrać turniej, co dałoby mu punkty do spokojnego zakończenia roku na miejscu nr 1, podczas gdy Tolito i Tito chcą przełamać tę hegemonię. Ci ostatni mają również możliwość wygrania dwunastego z rzędu spotkania na APT Padel Wieża !

19:30 (00:30 we Francji) – Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce Simo vs Leonel Daniel Aguirre /Adrian Germani

Aby śledzić mecze, znajduje się tuż poniżej:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !