Oto jesteśmy! Jeden z najważniejszych weekendów Saison zAPT Padel Wycieczka zaczyna się. Są tam dwie ulubione pary, ale część tabeli otworzyła się wraz z porażkami Chiostri/Alfonso i Restivo/Britos.

Niezrównoważona deska

Wielkie starcie dnia odbędzie się między Allemandi / Aguirre i Luque / Gonzalez. Hiszpanie zawsze mają trudne stoły i często przegrywają z przyszłym finalistą. Tym razem ponownie będą musieli walczyć ze zwycięzcami dwóch ostatnich turniejów APT Padel Wycieczka.

To mecz pułapkowy par excellence dla Tito i Tolito, którzy będą musieli pokazać swoją najlepszą wersję, aby zakwalifikować się do ostatniej czwórki. Mecz rozpocznie się o 17:30 (22:30 we Francji).

Po drugiej stronie planszy eliminacje TS2 i TS4 sprawiają, że rywalizacja jest bardzo otwarta. Finał zostanie więc rozegrany pomiędzy tymi 4 parami: Chozas/Oliveira, Peiron/Santellan, Melgratti/Julianoti i Del Moral/Frugoni.

Harmonogram zmian

14.30: Alex Chozas – Miguel Oliveira vs. Fabricio Peiron – Rodrigo Santellan
16.00: Yain Melgratti – Julio Julianoti vs. Matias Del Moral – Santiago Frugoni
17.30: Leonel Aguirre – Adrian Allemandi vs. Antonio Luque – Jose Luis Gonzalez
19.00: Franco Dal Bianco – Maxi Arce vs. Agustin Torre – Diego Ramos

Śledzenie meczów odbywa się na Kanał APT na YouTube !

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !