Tito Allemandi i Tolito Aguirre nie przegrywają już meczu! Argentyńczycy zmierzą się w finale z Alexem Chozasem i Miguelem Oliveirą Wielki Mistrz Mar del Plata.

Nieuchwytny

Zepchnięci do granic możliwości przez numer 1, Tito Allemandi i Tolito Aguirre postanowili wykorzystać swoje zasoby, aby ponownie obalić spotkanie, które zaczęło się źle.

Rzeczywiście, w pierwszym secie Maxi Arce i Franco Dal Bianco zagrali z najlepszej strony i zdołali wygrać epicki tie-break. N°1 wydawali się bardziej niż kiedykolwiek zdolni do pokonania swojego zwierzaka.

Ale Tolito i Tito są nieuchwytni. Obecnie dominują w APT Padel Odwróć się, ponieważ na spotkaniu zawsze znajdują rozwiązanie. Dobrzy taktycy, Tito&Tolito bardzo szybko rozumieją, co jest nie tak. The wideo wydane przez APT Argentyńczyków na czacie na ławce udowadniają to zmieniające się strony.

Trzeci set to pokaz siły tych, którzy mogliby zakończyć sezon na szczycie tabeli, jeśli utrzymają się w tym tempie. Germani i Aguirre wygrywają swój 12. mecz z rzędu w APT.

 Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce Simo 7-6 / 4-6 / 1-6 Leonel Daniel Aguirre /Adrian Germani

Nowy finał dla Chozas/Oliveira

Ta para, która wydawała się być zbudowana domyślnie, wie, jak wykorzystać swoje korzystne stoły, aby zająć miejsce w nowym finale!

Młody argentyński talent i jego portugalski kolega z drużyny wiedzą, jak cierpieć, a dokładniej w ważnych momentach. Mecz z Julio Julianotim i Yainem Melgrattim wydawał się do końca nierozstrzygnięty i to ostatecznie Alex Chozas przejął kontrolę nad meczem w decydującym tie-breaku.

Nowy finał dla Chozasa i Oliveiry, którzy od czasu swojego finału na Tenerife Open odnieśli ze sobą zdecydowanie doskonałe wyniki.

Remake tego meczu zostanie rozegrany o godzinie 18:23 (we Francji XNUMX:XNUMX) w pabellonie Islas Malvinas w Mar del Plata!

Podsumowanie półfinałów:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !