Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory pre-previi swój werdykt wydał wieczorem w Argentynie. Pary, które chcą zakwalifikować się do głównego losowania, będą musiały dzisiaj wygrać dwa mecze w Mar del Plata.

Tomasz Alaimo et Enzo Ariel Echegorria pobili Emiliano Ryzo et Mateo Borda w bardzo gorącym meczu, który przeszedł do trzeciego seta. 7-6 / 2-6 / 6-2

Luca Bengoa et Mattias Rivera ze swojej strony mieli mniej problemów z Augustina Matiasa Ortellado / Nahuela Ortellado wygrywając 6-1/6-4.

Teraz nadszedł czas na zapowiedzi od 9:14 (XNUMX:XNUMX we Francji) z kilkoma ważnymi meczami wejściowymi, takimi jak pojedynek pomiędzy Juliana Lacamoire'a / Emmanuel Mandrile et Juana Pabla Andrady / Dylana Cuello.

Pamiętaj, że dziś drużyny będą musiały wygrać dwa kolejne mecze, aby dać sobie szansę zmierzenia się z parą, która już jutro zakwalifikowała się do losowania. Dlatego konieczne będzie dobre zarządzanie fizycznym aspektem tego bardzo pracowitego programu!

Pamiętaj, że finałowy stół tego Wielki Mistrz rozpocznie się jutro!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !