Potrąceni, pokierowani przez Luque / Gonzaleza, Tito Allemandi i Tolito Aguirre byli w stanie zareagować i zakwalifikować się do ostatniej czwórki Wielki Mistrz Mar del Plata.

Co za pojedynek!

Po raz kolejny Antonio Luque i Jose Luis Gonzalez przegrywają w trzysetowym meczu przeciwko jednej z dwóch najlepszych par w APT Padel Okrągły. Świetnego pierwszego seta mieli Hiszpanie, w którym Antonio Luque czasami dominował na przekątnej Tolito Aguirre'a.

Z tie-breakiem w ręku, wydawało się, że to dzień, w którym zakończy zwycięską passę Tito i Tolito w 10 meczach nad APT. Ale po raz kolejny Argentyńczycy byli w stanie zareagować, usuwając błędy w swojej grze: Tito na chmurze i Tolito w trybie „magii” pozwoliły argentyńskiej parze wyprzedzić rywali w drugiej i trzeciej.

Germani / Aguirre znajdą zatem Franco Dal Bianco i Maxi Arce, którzy wygrali bez drżenia z Torre / Ramos.

Po drugiej stronie tabeli w końcu Chozas/Oliveira i Melgratti/Julianoti będą walczyć o miejsce w finale po swoich zwycięstwach nad Peiron/Santellan i Del Moral/Frugoni.

Wyniki kwarty

Alex Chozas – Miguel Oliveira7-5/6-4 Fabricio Peiron – Rodrigo Santellan
Yain Melgratti – Julio Julianoti 6-4/4-6/6-3
Matias Del Moral – Santiago Frugoni
Leonel Aguirre – Adrian Allemandi 6-7 / 6-2 / 6-4
Antonio Luque – Jose Luis Gonzalez
Franco Dal Bianco – Maxi Arce 7-6 / 6-3 A
Gustin Torre – Diego Ramos

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !