L 'APT Hublot Monako Mistrz 2022 ma dla nas kilka miłych niespodzianek, aw szczególności obecność Windahla / Gutierreza w ostatnich czterech. Tito Allemandi również gra swoją pierwszą połowę na torze APT.

16:XNUMX: Torre/Niemiecki vs Chiostri/Alfonso

To pojedynek na szczycie w Monako! Para, która ma nadzieję zakończyć sezon numer 1, staje przed tą, która spędziła wiele tygodni na tym miejscu w rankingu.

Czas, aby Tito Allemandi pokazał obwódowi APT zawodnika, na którym grał World Padel Tour. Chiostri/Alfonso jest przyzwyczajony do wielkich bitew, a my możemy mieć jedną!

Nie wcześniej niż o 17:30: Windahl/Gutierrez vs Barrera/Britos

Pablo Barrera i Andrés Britos nie są już niespodzianką w ostatniej czwórce. Po wygraniu turnieju w Buenos Aires Argentyńczycy stają się parą o wysokiej pozycji!

Po drugiej stronie siatki rewelacyjna para turnieju będzie chciała kontynuować swoją podróż. Wczoraj przeciwko nr 1 Arce/Dal Bianco Daniel Windahl i Cristian „Sanyito” Gutierrez zaprezentowali 5-gwiazdkowy występ, aby wygrać pod koniec napięcia.

Pojedynek będzie niewątpliwie bardzo emocjonujący na Tarasach Słońca, które powinny zapełnić zwolennikami padel dziś po południu.

Międzynarodowe półfinały kobiet

Obwód kobiet jest więcej niż niepewny. Wczoraj numer 1 w rankingu APT został wyeliminowany przez Marię Rodriguez i tę, która pokonała ją już w finale w Sewilli, Mireię Herradę. W drugiej porannej rotacji Hiszpanie zmierzą się z Włochami Zanchettą i Parmigiani.

Drugi pojedynek również jest bardzo międzynarodowy. Portugalka Maggie Fernandes i Hiszpanka Cristina Gonzalez sprzeciwiają się Szwedom Soleymani i Behram.

Mecze można śledzić na żywo na Przesyłanie strumieniowe APT.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !