Zagraliśmy dzisiaj bardzo ważny mecz na korcie centralnym! Po świetnej walce to Pérez i Vasquez przechodzą do 8/XNUMX finału tego turnieju APT Hublot Monako Mistrz.

W jednokierunkowym pierwszym secie para Ferreyra / Arganaras wiedziała, jak umieścić odpowiednie składniki, aby wygrać rundę. W przeciwległym obozie para hiszpańsko-hiszpańska miała szczególnie powolny pierwszy set.

Wynik: 6-2 dla Ferreyra/Arganaras

Drugi set był jednym z odkupionych dla Péreza i Vasqueza. Niewątpliwie mniej zestresowani i z wiatrem, który choć obecny, w końcu ucichł i pozostawił więcej miejsca do zabawy, Hiszpan i Szwed przetoczyli się przez ten upał, by zwyciężyć wynikiem 6-3 .

Co dało nam decydujący zestaw. Set, na końcu którego zrobiłaby się różnica i który dałby nam nazwiska zwycięzców tego meczu. Bardzo ciasna, ta runda miała wszystko, co w finale. Presja, krzyki i publiczność już poparzona 2 wysokopoziomowymi setami. Rama została ustawiona. Pod koniec dogrywki ostatecznie wygrali Javier Pérez i Simon Vasquez wynikiem 7-6 i przeszli do 8/XNUMX finału.

Wynik końcowy: Zwycięstwo dla Javiera Péreza i Simona Vasqueza 2-6 6-3 7-6.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.