Ostatnia faza APT Hublot Monaco Masters rozpocznie się we wtorek rano pierwszą rundą 16 meczów.

20:21: Eliminacja Scateny!

Silniejszy, bardziej doświadczony duet Restivo / Ramos wygrał w dwóch setach ze Scatena / Mercadal 6-2 6-4. Nie ma już żadnych Francuzów rywalizujących w tym APT Hublot Monaco Master.

Scatena-Mercadal-APT-MONACO-2022

19:45: Pierwszy zestaw dla Restivo / Ramos

Para włosko-urugwajska, bardzo solidna w obronie, wygrała pierwszego seta przeciwko Scat' i Mercadal z wynikiem 6-2.

19: Scat rusza na tor!

W towarzystwie Adrii Mercadal do turnieju wszedł Jérémy Scatena. W przeciwieństwie do Juana Restivo / Diego Ramosa, Scat' i jego towarzysz będą mieli trudności z walką z duetem urugwajsko-włoskim.

Mecz można obejrzeć na żywo tutaj:

19:02: Torre / niemiecki bez forsowania!

Pod koniec wyrównanego meczu, ale szczególnie dobrze poradziła sobie z ich strony, argentyńska para wygrała z Holendrem Maarsen / Meijer 6:4 6:4.

18:21: Torre / Niemiec na czele!

Bardzo solidnie Argentyńczycy rozpoczęli mecz perfekcyjnie wygrywając pierwszego seta z wynikiem 6-4.

17:53: Mecz Torre / Niemcy vs Maarsen / Meijer do śledzenia na naszym kanale Youtube!

Padel Magazine przejmuje i oferuje mecz na żywo do śledzenia bezpośrednio tutaj.

17:41: Vasco / Pascoal na mecie!

Po dość suchej przegranej pierwszego seta, para złożona z Antonio Aragona i Vasco Pascoala ostatecznie wygrała po trzecim secie. Wynik końcowy: 3-2 6-7 5-6

16:08: Santana / Saez zdobywają pierwszego seta!

Świeżo przeniesiona do kompleksu Beausoleil, 100% hiszpańska para wygrała pierwszego seta 6-2 przeciwko Luso-Hiszpańskiemu duetowi Luque / Pascoal.

15:45: Mecze przeniesione do klubu

Podążając za wyjątkowo trudnymi warunkami gry wymienionymi podczas meczu między Maigret/Tison i Nuno/Migues Deus, mecze są wznawiane na zadaszonych boiskach klubu.

14:15: Appelgren i Stjern spin w 8. miejscu

W meczu kontrolowanym od początku do końca Szwedzi dość łatwo zwyciężyli z wynikiem 6-1/6-0 przeciwko Monegasques Jordane Klein i Franckowi Damarowi. W związku z tym zakwalifikowali się do 8. miejsca tego ATP Hublot Monaco Master.

13:22: Miguel i Nuno Deus wygrywają

W decydującym secie pełnym puntos de oro Portugalczycy okazali się najsolidniejsi i wygrali 6/2. To duże rozczarowanie dla Francuzów, którzy mieli sporo problemów z przystosowaniem się do piekielnego wiatru.

Jeremy Scatena spróbuje pod koniec popołudnia ocalić francuski honor w tym Hublot Monaco Master 2022.

13:XNUMX: Decydujący set między Maigret/Tison a Deusem!

Po zdominowaniu pierwszego seta (6/2) Ben i Adrien byli zaskoczeni coraz bardziej skomplikowanymi warunkami gry. Portugalczyk wygrał drugiego seta, dzięki czemu mecz awansował do trzeciego seta.

11:42: Francuzi przygotowują się do wejścia!

Aby śledzić przebieg spotkania, dzieje się to bezpośrednio tutaj: ILUMINATOR MONACO MASTER R16 – DIA 1 – YouTube

11:33: Zwycięstwo Da Cunha / Flores w 3 setach!

Brazylijczycy wygrywają 3-6 7-5 6-1 z parą Mambrini / Lopez, która nie była niegodna, ale która mogła cierpieć z powodu braku doświadczenia przeciwko 15. w rankingu Apt.

11:04: Da Cunha / Flores zgarniają trzeci zestaw

Argentyńczycy Mambrini i Lopez, którzy prowadzili w drugim secie, mieli nawet okazję zaserwować, aby wygrać mecz. Ale Da Cunha i Flores nie poddali się i pod koniec suspensu podali się pod koniec drugiego seta.

Apt Hublot Monako centralny kort 2022

8:45: I mecz

Le inauguracyjny mecz przy stole będzie bezprecedensową i ciekawą opozycją. Juniorzy Lautaro Mambriniego (nr 76) i Facundo Lopez (nr 60) będzie przeciwny Lucas Silveira da Cunha (nr 15) i João Pedro Floresa (#15). Na papierze brazylijska para będzie wielkim faworytem. Mecz Argentyna – Brazylia odbędzie się od 9:30.

8:38: Pełny program

Dziś znajdziemy:

9:30 Lautaro Mambrini / Facundo Lopez kontra Lucas Silveira Da Cunha / Joao Pedro Flores

11:XNUMX: Miguel Deus/ Nuno Deus kontra Benjamin Tison/ Adrien

12:30: Daniel Appelgren/ Viktor Stjern vs. Jordane Klein/ Frank Damar

15:XNUMX: Aday Santana/ Victor Saenz de Navarrete vs Antonio Luque Aragon/ Vasco Pascoal

16:30: Agustin Torre / Adrian Allemandi vs Uriel Maarsen / Bram Meijer

18:XNUMX: Jeremy Scatena/Adria Mercadal kontra Juan Restivo/Diego Ramos