W meczu zdominowanym od A do Z Szwed Daniel Windahl i Argentyńczyk Cristian „Sanyito” Gutierrez wygrał z Cristianem Gutierrezem i Maxi Sanchez Blasco.

Czyste i bez smug

I nie, to nie jest literówka. Dwaj Cristian Gutierrez starli się, co wydaje się być przejściem nazwy.

"Nie? Nie. Nie udowodniłem, kim był prawdziwy Cristian Gutierrez. Wszyscy znają Cristiana za to, co osiągnął w padel", wyrażony z pokorą siostrzeniec Sanyo Gutierreza.

Ale z Danielem Windahlem ta nowa para szwedzko-argentyńska radzi sobie bardzo dobrze. Widzieliśmy je na Premier Padel w Katarze już bardzo dobrze spisywał się, co potwierdza ten nowy występ.

Nowi kandydaci do tytułu

W obliczu jednej z bryłek padel Argentyńczyk Maxi Sanchez Blasco i weteran Cristian Gutierrez, Windahl/Gutierrez wygrali wszystkie wyrównane mecze. Końcowy wynik jest trochę surowy (6/2 6/2), ale świadczy o poziomie tej pary.

„Zdecydowaliśmy się na cały sezon razem. Rośniemy jako para”, powiedział Daniel Windahl wychodząc z sądu.

Solidny zespół, który pozycjonuje się jako kandydat do tego Hublot Monako Mistrz 2022.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !