Maxi Arce i Franco Dal Bianco ogłaszają się mistrzowie zWęgierski Otwarte 2022. Numer 1 wygrał w meczu na wysokim poziomie z Sanchez/De Pascual. 4/6 6/1 6/1

Młodzi chcą tronu

Maxi Sánchez Blasco i Juani De Pascual chcą udowodnić, że do finału nie trafili przypadkiem. W tym tygodniu grają na niesamowitym poziomie i są gotowi zmienić kolejność dziobania.

W gorąco kontestowanym pierwszym secie, „pibe” zdołały się złamać i zakończyć set „Puntako”, przez co Oscar Solé omal nie stracił głosu. 6/4

Kołysać losem

Ale odporność jest pierwszą cechą pary Arce / Dal Bianco, która już w tym tygodniu zaoszczędziła punkt meczowy. Liczby 1 wracają do pracy i w jaki sposób!

Nóż między zębami Maxi Arce pokazuje postawę do posiadania i osiąga maksymalny poziom gry. Argentyńczycy robią trzy przerwy, biorą scenografię i związaną z tym psychologiczną przewagę. 6/1

Inny poziom

Sytuacja nie zmienia się na początku seta, a Arce / Dal Bianco nakłada na swoich przeciwników ósmą grę z rzędu. Maxi Sánchez Blasco i Juani De Pascual przełamują tę serię, opóźniając punto de oro, ale ponownie zostają złamani.

Numer 1 pasuje do ich transu, co pozwala im grać, podejmując ryzyko i bez marnotrawstwa w grze.Kiedy są na tym poziomie, nikt nie może z nimi rozmawiać na torze. Kończą się nowym 6/1.

Łuk Maxi:„To dla nas marzenie. Mamy 4 z 7 tytułów i tylko 3 porażki w tym sezonie. Udaje nam się wygrywać mecze, nawet gdy jesteśmy w trudnej sytuacji.

TRAFNY Padel Tour za miesiąc powróci do Europy, z turniejami, które nie zostały jeszcze ogłoszone, ale które raczej nas nie zawiodą.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !