Dzień ósmej rundy został zakłócony przez burzę elektryczną w Budapeszt. Ostatnia ósemka zostanie zatem rozegrana dziś rano, a kwarta rozpocznie się na początku popołudnia.

Duże szoki w perspektywie

Na rozpoczęcie kwarty będziemy musieli poczekać do popołudnia, ale możemy się rozgrzać dobrym Sanchez/De Pascual vs Deus/Deus.

Dopiero od godziny 13 na korcie centralnym zaczną się bardzo poważne sprawy. Szczególnie atrakcyjny będzie mecz Arce / Dal Bianco z Luque / Gonzalez, a jego wynik trudny do przewidzenia, nawet jeśli numer 1 jest lekko faworytem.

Spotkanie o 16:30 może być też plakatem na finał: Tito / Tolito przeciwko Chiostri / Alfonso!

torre węgierski otwarty

Program na piątek

Ósmy finał :

9H30: Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual ou Miguel Deus / Nuno deus

Ćwierćfinały:

13 rano: Julio Julianoti / Yain Adriel Melgratti vs Alex Valentino Chozas / Pablo Nicolas Egea

15h: Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce vs Antonio Luque /Jose Luis Gonzalez

16h30: Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani vs Federico Chiostri / Gonzalo Gabriel Alfonso

18h: Eduardo Agustin Torre / Cristian Gutierrez vs (Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual ou Miguel Deus / Nuno deus)

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !