L 'Węgierski Open zAPT Padel Wycieczka zna swój ostatni kwadrat. Po spotkaniach pełnych zwrotów akcji cztery pary przetrwały węgierskie szaleństwo.

Julianoti/Melgratti kontra Arce/Dal Bianco

Po zaciętej walce Yain Melgratti i Julio Julianoti zdołali zakwalifikować się do ostatniej czwórki Węgierskiego Open, pierwszego dla tej pary.

Pomimo przegranej pierwszego seta, skutecznego w starciu Alexa Chozasa i bardzo ostrego Pablo Egea, Brazylijczyk i Argentyńczyk świetnie powrócili, wykazując się niezwykłą solidnością psychiczną. 3-6 / 7-6 / 6-4

Franco Dal Bianco i Maximiliano Arce będą gorąco, bardzo gorąco. Zespół netto uratował ich nawet na punkcie meczowym dla Gonzaleza / Luque. Szczęście numer 1 powie trochę.

To w przypadku tego rodzaju meczów jest niesprawiedliwe, że w padel nie ma remisu, bo tego popołudnia obie pary zasłużyły na zwycięstwo.

Po bardzo dobrze rozegranym pierwszym secie Argentyńczyków, Hiszpanie zdołali wrócić i wydawali się być na czele decydującego seta. Dzięki zrządzeniu losu i księżycowemu Franco Dal Bianco zwycięzcy Sevilla Master byli wreszcie w stanie przetrwać w węgierskim Open. 6-4 / 3-6 / 7-5

Chiostri/Alfonso vs Sanchez Blasco/De Pascual

Co za gra ! To spotkanie trafia bezpośrednio do pierwszej piątki najlepszych gier sezonu! Po nieprzyzwoitym pokazie i boskim występie Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri, para nr 5 APT Padel Tour zakwalifikował się do półfinału.

Tito i Tolito przegapili swój mecz, przytłoczeni jakością uderzenia Alfonso/Chiostri.

W ostatnim meczu tego dnia Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual przelecieli nad spotkaniem z Agustinem Torre i Cristianem Gutierrezem.

Dwójka młodych Argentyńczyków doskonale ze sobą współpracuje i jutro zmierzy się z faworytami turnieju!

sanchez blasco węgry

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !