Czasami wstrząśnięte najlepsze pary APT wygrały w XNUMX/XNUMX finału Węgier Open. Inzerillo/Ruiz i Moreau/Ferreyra mają największy wpływ na siłę najlepszych nasion.

Zachęcanie do korzyści

Jérome Inzerillo z dumą reprezentował tricolor przeciwko parze medialnej Tito Allemandi/Tolito Aguirre, osiągając dobre wyniki. W drugim secie Jérome i Jesus szczerze potrącili argentyńską parę, wracając do wyniku, a nawet wyprzedzając. Tolito następnie wzmocnił, aby zakończyć spotkanie swoim uderzeniem.

Wtedy na arenę wkroczył Maxime Moreau. W obliczu pary nr 4 trudniej było sprawić problemy dwóm doświadczonym graczom, Julio Julianotiemu i Yainowi Melgrattiemu.

Co do reszty, wygrali wszyscy faworyci, aw szczególności wielka poranna bitwa wygrana przez Antonio Luque i Jose Luisa Gonzaleza.

Niestety burza uderzyła w Budapeszt i ostatni mecz tego dnia nie mógł zostać rozegrany. Zostało przełożone na jutro rano o 09:30.

Wszystkie czwartkowe wyniki

Juan Restivo / Diego Ramosa 4-6 / 7-5 / 3-6 Antonio Luque /Jose Luis Gonzalez

Miguel Fonseca Oliveira / Vasco Pascoal 6-4 / 2-6 / 2-6 Alex Valentino Chozas / Pablo Nicolas Egea

Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce 6-4 / 6-3 Juan Pablo Dip / Matias Del Moral

Jerome Inzerillo / Jezus Ruiz Bohorquez 3-6 / 5-7 Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani

Julio Julianoti / Yain Adriel Melgratti 6-3 / 6-2 Relis Ferreyra / Maxime Moreau

Javier Perez Morillas / Facundo Dominguez 4-6 / 6-7 Federico Chiostri / Gonzalo Gabriel Alfonso

Eduardo Agustin Torre / Cristian Gutierrez 4/6 7/6 7/5 Pablo Hernan Barrera / Andres Alberto Britos

Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual vs Miguel Deus / Nuno deus

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !