Znamy już wszystkie kwalifikacje do etapów pucharowychWęgierski Open APT. Jutro dwóch Francuzów spróbuje kontynuować swoją podróż w Budapeszcie.

Wszyscy faworyci i Francuzi

Na tym etapie rozgrywek w XNUMX/XNUMX finału Węgier Open będą rozgrywane wszystkie swoje regularne pary, z zaproszeniem dwóch częściowo francuskich duetów wśród najlepszych!

Rzeczywiście, po wczorajszym Morreau/Ferreyra, to Jérome Inzerillo i Jesus Ruiz zdołali zakwalifikować się dzisiaj przeciwko Maarsen/Meijer!

Leo „Tolito” Aguirre i Tito Allemandi z łatwością wygrali swój opór przeciwko Puppo / Martins, ze w szczególności punktem antologii od maga Tolito w wyznaczonym punkcie pierwszego.

Bracia Deus kontynuują swoją świetną rozgrywkę, pokonując Da Cunhę i Floresa w równych seriach. Brazylijczycy nie potrafią odnaleźć swojego rytmu w tym sezonie i po raz kolejny przegrywają, gdy tylko przystąpią do zawodów.

Wszystkie wyniki ze środy

Uriël Maarsen / Bram Meijer 7-5 / 2-6 / 4-6 Jerome Inzerillo / Jezus Ruiz Bohorquez

Matias Fernandez Popovich / Marcin Abud 3-6 / 0-6 Eduardo Agustin Torre / Christian Guterrez

Luciano Puppo / Ricardo Martins 3-6 / 1-6 Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani

Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual 7-6 / 6-2 Santiago Castaneyra / Ramiro Valenzuela

Miguel Deus / Nuno deus 7-6 / 6-1 Lucas Silveira da Cunha / João Pedro Flores

Santiago Martin Rolla / Matias Almada 3-6 / 4-6 Facundo Dominguez / Javier Perez Morillas

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !