Wtorkowy dzień dobiega końca w dniu Budapeszt i jego Padel Klub Bravos. Ulubione pary tych szesnastek wygrały dla jednych łatwo, dla innych z dużym trudem.

Sposób nie ma znaczenia

Najgorętszy mecz tego dnia rozegrali Portugalczycy Oliveira i Pascoal z Salandro i Di Bene. Włoska para z previas zaskoczyła wszystkich skuteczną grą, która pozwoliła im bardzo mocno skrzywdzić Portugalczyków. Miguel Oliveira i Vasco Pascoal w końcu i cudownie wychodzą w agnostycznym trzecim secie.

Wcześniej tego dnia Maxime Moreau i Relis Ferreyra zdominowali Argañaras/Gutierrez w niemal idealnym meczu pomiędzy parą francusko-argentyńską.

Chozas/Egea czy Restivo/Ramos zwyciężyli z łatwością.

Wszystkie wtorkowe wyniki

Juan Pablo Dip / Matias Del Moral 3-6 / 7-5 / 7-6 Symbol zastępczy dla Matias Gonzalez / Ivo Andenmatten

Relis Ferreyra / Maxime Moreau 6-3 / 7-6 Juan Manuel Arganaras / Matias Gutierrez

Alex Valentino Chozas / Pablo Nicolas Egea 6-0 / 6-2 Gonzalo Sassano / Fabricio peiron

JUan Restivo / Diego Ramosa 6-2 / 6-0 Gabor Borsos / Laszlo Imre

Miguel Fonseca Oliveira / Vasco Pascoal 3-6 / 6-3 / 6-4 Mauro Agustin Salandro / Julian Ameryka Di Bene

Antonio Luque / Jose Luis Gonzalez 6-3 / 6/3 Joaquim Florensa Hernandez / Marc Monne Cuevas

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !