To dzień wielki finał zWęgierski Open 2022. Możesz śledzić je na żywo, komentowane przez Oscara Solé i Nico Cruza w streamingu APT Padel Wycieczka.

Wśród pań od 14:30 będzie opozycja Baharak Soleymani / Ajla Behram i Cristina Carrascosa / Patricia Martinez. Na papierze Hiszpanie są wielkimi faworytami po zdobyciu tytułu w Portugalii w zeszłym tygodniu.

Przepowiednia Lorenzo: 6/2 6/1 dla Carrascosy / Martineza.

patricia martinez węgierski otwarty

Wśród mężczyzn od godziny 17:1 Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual rozegrają swój pierwszy finał w APT przeciwko numerowi XNUMX. Biorąc pod uwagę ich status, faworytami są Franco Dal Bianco i Maxi Arce, ale mogą być naprawdę zdenerwowani przez młodych Argentyńczyków, którzy w tym tygodniu są na bardzo wysokim poziomie.

Przepowiednia Lorenzo: 6/4 5/7 7/6 dla Arce / Dal Bianco.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !