To ważny dzień dla padel trójkolorowy. Dziś dwie Francuzki wezmą udział w XNUMX/XNUMX finałuWęgierski Open APT PADEL WIEŻA.

Trudne mecze

Jerome Inzerillo i Maxime Moreau zagrają kolejno w najgorętszych porach dnia. Dla Inzerillo/Ruiza warunki powinny sprzyjać ultraagresywnej grze „Bubita”. Przy upale okna będą bardzo żywe, sprzyjając rozbiciu.

Tolito i Tito wciąż są faworytami i ciekawie będzie zobaczyć Jerome Inzerillo przeciwko dwóm zawodnikom wagi ciężkiej padel Świat.

Po tym meczu przyjdzie kolej na Maxa Moreau i Relisa Ferreyrę, którzy zmierzą się z Julianoti/Melgratti. Para francusko-argentyńska ma dobre uczucia na Węgrzech i może zdenerwować czwarte miejsce.

Ten dzień zaoferuje nam również bardzo duże wstrząsy, takie jak Perez / Dominguez przeciwko Chiostri / Alfonso lub Torre / Gutierrez przeciwko Barrera / Britos!

Program na czwartek

9 rano: Juan Restivo / Diego Ramosa vs Antonio Luque /Jose Luis Gonzalez

10h30: Miguel Fonseca Oliveira / Vasco Pascoal vs Alex Valentino Chozas / Pablo Nicolas Egea

12 rano: Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce vs Juan Pablo Dip / Matias Del Moral

13h30: Jerome Inzerillo / Jezus Ruiz Bohorquez vs Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani

15h30: Julio Julianoti / Yain Adriel Melgratti vs Relis Ferreyra / Maxime Moreau

17 rano: Javier Perez Morillas / Facundo Dominguez vs Federico Chiostri / Gonzalo Gabriel Alfonso

18h30: Eduardo Agustin Torre / Cristian Gutierrez vs Pablo Hernan Barrera / Andres Alberto Britos

20 rano: Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual vs Miguel Deus / Nuno deus

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !