Po wczorajszym zwycięstwie Moreau/Ferreyry, Jérome Inzerillo i „Bobito” spróbują zaoferować Francji drugiego reprezentanta w XNUMX/XNUMX finału.APT Węgierski Open Padel Wycieczka.

poranny szok

Jérome Inzerillo i Jesus Ruiz Bohorquez rozegrają interesujący mecz z piękną holenderską parą utworzoną przez Brama Meijera i Uriela Maarsena, dziś rano od 10 rano.

Dzięki agresywnej grze, ci dwaj bardzo wysocy i wysportowani zawodnicy charakteryzują się bardzo dobrą chemią na boisku po kilku latach wspólnej gry i treningów. Do Inze/Bobito, konieczne będzie odbycie bardzo poważnego spotkania, aby zakwalifikować się do ósmego.

Kolejne bardzo ciekawe mecze zakończą dzień, w szczególności wejście do gry mistrzów Lizbony Tito/Tolito, czy Cristian Gutierrez, tym razem związany z Agustinem Torre.

węgierski otwarty

Program środowy

10h: Uriël Maarsen / Bram Meijer vs Jerome Inzerillo / Jezus Ruiz Bohorquez

11h30: Matias Fernandez Popovich / Marcin Abud vs Eduardo Agustin Torre / Cristian Gutierrez

13h: Luciano Puppo / Ricardo Martins vs Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani

16h: Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio De Pascual vs Santiago Castaneyra / Ramiro Valenzuela

17h30: Miguel Deus / Nuno deus vs Lucas Silveira da Cunha / João Pedro Flores

19h: Santiago Martin Rolla / Matias Almada vs Facundo Dominguez / Javier Perez Morillas

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !