Po dniu pełnym padelznamy aktorów, którzy zagrają w ćwierćfinale w piątek. Wśród kwalifikacji są najlepsze pary turnieju. W remisu kobiet, XNUMX/XNUMX finałuAPT Padel Kungsbacka Open II Tour również miało miejsce.

Faworyci byli szeroko rozbudzeni

W porannej sesji zadebiutowały dwie najlepsze pary na torze. Para numer jeden na torze Flores/Julianoti wygrał mecz bez mrugnięcia okiem 6-3/6-2 przeciwko Holendrom Uriëla Maarsena / Brama Meijera.

Rozstawiony numer 2 turnieju Maxi-Arce / Franco Dal Bianco deszcz nie drżał przed lokalem Filip Svensson / Christoffer Persson. Ostateczny wynik: 6-4/6-3 na korzyść Argentyńczyków.

Inne poranne wyniki:

- Matias del Moral / Luciano Sliveres - Lucas Da Cunha / Pedro Flores: 6-4/6-7/6-1

-Matias Almada / Gaston Bejarano - José Benitez / Santiago Castañeyrta: 6-1/4-6/6-2

-Martin Abud / Horacio Adorno - Miguel Oliveira / Federico Quiles: 2-6/3-6

Argentyńczycy są obecni

Po południu pozostałe trzy mecze wygrały pary argentyńskie. Pierwsza konfrontacja miała miejsce między Portugalscy bracia Deus à Maxi Sanchez i Maxi Cejas. Mecz był recitalem argentyńskim. Od pierwszych wymian „Maxis” narzucał swój styl gry bez wahania: 6-2 / 6-1.

Druga gra była rewanżem dla Federico Chiostri, po jego wczesna eliminacja w poprzednim Openpresja była silna na to starcie z Europejczykami Ricardo Martins/Marc Bernils. W pierwszym secie, w którym para Melgratti / Chiostri nie zagrała najlepiej padelIberyjczycy byli bardzo solidni, aby wygrać pierwszego seta 6-2.

W drugim secie wszystko się zmieniło i Fede pokazał nam, dlaczego jestjeden z najlepszych graczy na torze. Melgratti i Chioistri zdobyli ważne punkty, dając sobie zasłużonego trzeciego seta. W ostatniej rundzie złote punkty wciąż były na korzyść Argentyńczyków którzy ostatecznie zaoferowali sobie miejsce w półfinale: 6-2/2-6/3-6.

W ostatnim meczu dnia młoda portugalska para Fazendeiro / Araujo został pokonany przez doświadczonych Argentyńczyków Pablo Barrera i Nicolas Egea w dwóch zestawach, na 4-6 / 2-6.

XNUMX/XNUMX finału kobiet

Eliza Bosson APT Padel szwecja wieża

Pierwszym szokiem w XNUMX/XNUMX finału był mecz między Szwedami. Mecz był intensywny, z dobrymi punktami i trzema setami, które wyłoniły zwycięzców. Eliza Bosson / Juni Sjoland pokonali swoich rodaków Alva Lagerqvist/Moa Salmi 6-0/4-6/6-3.

W pozostałych dwóch meczach szwedzki Johanna Karlsson / Sofia Brolin i para! szwedzko-argentyński Ariadna Santana / Sara Annvik mają kwalifikacje.

Ćwierćfinały obu turniejów odbędą się w najbliższy piątek, a wszystkie mecze będzie można oglądać na kanale. APT Youtube Padel Wycieczka.