L 'APT Padel Wycieczka przygotowuje się do kolejnego wydłużonego czwartku z 8 meczami z rzędu na korcie centralnym. Po ponad 12 godzinach padel Wczoraj nadal odbędzie się pokaz w Superoduomo w La Rioja, w szczególności z wejściem do rankingu najlepszych nasion.

Dłuższy dzień

Dzień rozpocznie się mocnym starciem Facundo Dominguez / Alejandro Perez i Maxi Sanchez Blasco / Juani De Pascual. Młodzi Argentyńczycy są zawsze bardzo spektakularni i ciekawie będzie zobaczyć, co mogą pokazać przeciwko Facundo i Ale Perezowi. Mecz rozpocznie się o 9 rano czasu lokalnego (14:XNUMX we Francji).

W sesji popołudniowej rywalizować będzie 4 rozstawionych graczy. Tito i Tolito wrócą na tor o godzinie 16:21 (XNUMX:XNUMX we Francji) przeciwko Peiron/Soliverez.

No1s Dal Bianco i Arce zmierzą się z Santi Rollą i Javierem Perezem Morillasem, a Chiostri i Alfonso zmierzą się z miejscowym Matiasem Del Moralem i partnerem Santiago Frugoni. Gonzalo i Fede mają ochotę zagrać przeciwko nim z publicznością, a to niewątpliwie ich zmotywuje.

Program na czwartek

9h: Facundo Dominguez / Alejandro Perez Porta vs Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual

10h30: Leonardo Yob / Javier Reiter vs Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa

12h: Julio Julianoti Julianoti / Yain Melgratti Seu vs Cristian Gutiérrez / Vasco Pascoal

13h30: Relis Ferreyra / Ivo Alem Andenmatten vs Lucas Silveira da Cunha / Higor Ensslin Alves

16h: Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani vs Fabricio peiron / Luciano Soliverez

17h30: Lautaro Mambrini / Luciano Puppo vs Andres Alberto Britos / Juan Restivo

19h: Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce Simo vs Santiago rolla / Javier Perez Morillas

20h30: Santiago Frugoni Zavala / Matias Del Moral vs Federico Chiostri / Gonzalo Gabriel Alfonso

Aby śledzić mecze na żywo, kliknij tutaj!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !