Dzięki meczom ze zwrotami akcji, ćwierćfinały tego APT Rioja Otwarte wydali swój werdykt.

Sanchez Blasco/De Pascual w życie!

Tito Allemandi i Tolito Aguirre zachwycili publiczność SuperDuomo. Ich bardzo wysoki poziom gry pozwolił im z łatwością przejąć Da Cunha / Ensslin Alves.

W drugim spotkaniu Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual potwierdzili, że zajmują najwyższe miejsca w rankingu. Ich zwycięstwo w dwóch setach z Britos/Restivo dowodzi, że nie są to już obietnice, ale talenty teraźniejszości.

Numery 1 Dal Bianco i Arce musieli się trzymać, aby powrócić w szczególnie trudnym meczu. Julianoti i Melgratti od dawna wierzyli w ten wyczyn, biorąc pierwszego seta, ale konsekwencja Argentyńczyków zrobiła różnicę i pozwoliła im zakwalifikować się do nowego półfinału.

W ostatnim meczu tego dnia Matias del Moral chciał zmierzyć się z kibicami z La Rioja, ale niestety dziś nie było to możliwe. Augustin Torre i Diego Ramos grając na wyjątkowym poziomie przez cały tydzień, para Frugoni / Del Moral musiała cierpieć z powodu ich prawa. Płonący Argentyńczyk i Urugwajczyk zdołali znaleźć miejsce w ostatniej czwórce turnieju.

Wyniki kwartalne

16h: Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani 6-0 / 6-1 Lucas Silveira da Cunha / Higor Ensslin Alves

17h30: Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual 6-4 7-5 Andres Alberto Britos / Juan Restivo

19h: Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce Simo 4-6 6-3 6-4 Julio Julianoti / Yain Melgratti Seu

20h30: Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa 6-3 6-1 Santiago Frugoni Zavala / Matias Del Moral

Jeśli chcesz jeszcze raz obejrzeć mecze, to poniżej:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !