TRAFNY Padel Trasa wkrótce powróci i zrobi to w La Rioja (Argentyna) z dwoma tygodniami czystego spektaklu.

Wydarzenie rozpocznie się turniejami Junior (29-30 sierpnia) i Future (3-4 września), a zakończy APT La Rioja Open (4-11 września, nagroda pieniężna w wysokości 90 000 USD), który zostanie rozegrany w Superdomo i na które można już kupić bilety.

Dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w Superdomo (pojemność 13 000 widzów), bilety można kupić za pośrednictwem platformy Autoentrada i można je otrzymać od 500 argentyńskich pesos (mniej niż 4 euro), z których pewien procent zostanie przekazany na cele charytatywne w La Rioja. Dodatkowo mieszkańcy La Rioja korzystają z 50% zniżki.

Po dwóch spektakularnych turniejach na Wyspach Kanaryjskich (Hiszpania), APT Padel Tour obiecuje mnóstwo rozrywki na boisku i poza nim. Fani, którzy przybędą do Superdomo, mogą mieć szansę na wygranie Babolat Viper APT podobnie jak niektórzy widzowie Canarias Open, którzy już z niego skorzystali.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.