Po wspaniałym wczorajszym dniu, runda XNUMX/XNUMX finału jest kontynuowana ze wspaniałymi spotkaniami na Rioja Superduomo.

Nadchodzą wagi ciężkie

Dzień rozpocznie się o 9 rano czasu lokalnego (14:XNUMX we Francji) starciem Brazylii i Argentyny między Flores a Peiron/Soliverez.

To właśnie w sesji popołudniowej powinny odbyć się najlepsze pojedynki. W konkursie wezmą udział Julio Julianoti i Yain Melgratti, a także Cristian Gutierrez i Vasco Pascoal.

Punktem kulminacyjnym dnia będzie starcie Alexa Chozasa i Miguela Oliveiry z Relisem Ferreryrą i Ivo Andenmattenem o godzinie 19:XNUMX (północ we Francji).

Program środowy

9h: João Pedro Flores / Stefano Flores vs Fabricio peiron / Luciano Soliverez

10h30: Matias Almada / Amilcar Gaston Bejarano vs Santiago rolla / Javier Perez Morillas

12h: Lucas Silveira da Cunha / Higor Ensslin Alves vs Pablo Molina / Gaston Zarate

16h: Julio Julianoti Julianoti / Yain Melgratti Seu vs Marcos Nadim Buslaiman / Jose Francisco Carrizo

17h30: Cristian Gutiérrez / Vasco Pascoal vs Facundo Lopez / Joaquin Mauro Gaitan

19h: Alex Valentino Chozas / Miguel Fonseca Oliveira vs Przeczytaj Ferreyra Ferreyra / Ivo Alem Andenmatten Guidiño

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !