Ci, piękny dzień zainaugurować La Rioja Superduomo w swojej konfiguracji padel ! Argentyńczycy uzupełnią się eliminując w szczególności dwie ulubione pary (Deus / Deus i Gonzalez / Luque)

Miejsce jest wymagane

samorodki argentyńskie Maxi Sanchez Blasco i Juani de Pascual miał ciężki mecz w pierwszej rundzie z Ramą Valenzuelą i Mati Gonzalezem. Na spotkaniu pełnym puntazos, Maxi i Juani ostatecznie wygrywają w tie-breaku trzeciego!

W innym wielkim szoku dnia Facundo Dominguez i Alejandro Perez zdołał pokonać Jose Luisa Gonzaleza i Antonio Luque w setach prostych. To wielkie rozczarowanie dla hiszpańskiej pary, która wiele oczekiwała po tym Open w Argentynie.

Leonardo Yob i Javi Reiter również wywołał sensację, eliminując portugalskich strzelców Miguela i Nuno Deusa.

Na zakończenie dnia miejscowy Matias Del Moral chciał zachwycić publiczność. Powiązany z Santiago frugoni, „Riojano” sprawia, że ​​zapomnij o nieobecności Pablo Barrery, eliminując Juan Pablo Dip i Pablo Egea. Po ich koronowany na Future1000, Frugoni i Del Moral potwierdzają swoją doskonałą formę!

Wtorkowe wyniki

9h: Dylan Cuello / Juan Pablo Andrada 4-6 / 4-6 Lautaro Mambrini Luciano Puppo

10h30: Ramiro Valenzuela / Symbol zastępczy dla Matias Gonzalez 3-6 / 6-2 / 6-7 Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual

12h: Miguel Deus / Nuno deus 6-3 / 1-6 / 4-6 Leonardo Yob / Javier Reiter

16h: Jose Luis Gonzalez /Antonio Luque 4-6 / 4-6 Facundo Dominguez / Aleksander Perez

17h30: Lucas Danuzzo / Federico Alejandro Vega 3-6 / 2-6 Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa

19h: Santiago Frugoni Zavala / Matias Del Moral 7-5 / 6-4 Juan Pablo Dip Nazar / Pablo Nicolas Egea

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !