Oto jesteśmy! ten ostatni kwadrat zAPT La Rioja Otwarte Padel Wycieczka jest, a półki raczej nas nie zawiodą.

Finał przed godziną?

To oczywiście pytanie, które zadajemy sobie, gdy widzimy plakat pierwszego półfinału: Dal Bianco / Arce vs Tito / Tolito. Innymi słowy, ten mecz jest przeciwieństwem między numerem 1 w rankingu APT, a parą najbardziej w formie w danym momencie.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:23 (we Francji XNUMX:XNUMX) na Superduomo w La Rioja, co może pobić rekord frekwencji na mecz padel.

18h: Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce vs Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani

Starcie słabszych

Te pary niekoniecznie były najbardziej wyczekiwane przez ostatnie cztery, ale ich doskonały poziom gry w tym tygodniu pozwala im walczyć dzisiaj o miejsce w finale.

Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual będą starać się zakwalifikować do nowego finału, po tym, który rozegrał na Hungarian Open 2022. Z drugiej strony, Agustin Torre i Diego Ramos spokojnie kontynuują swoją podróż w La Rioja. Argentyńczyk i Urugwajczyk wciąż nie przegrali w tym tygodniu ani jednego seta.

19h30: Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual vs Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !