Po wieczór bogata w trzecie sety, które zakończyły się bardzo późno, stół ćwiartkowy jest określony. Wszystkie najlepsze pary są obecne poza Chiostri/Alfonso.

Del Moral, by rozbujać La Rioja

Od godziny 16:21 (XNUMX:XNUMX we Francji) widzowie La Rioja Superduomo będą mogli rozkoszować się talentem Tito/Tolito. Argentyńska para zmierzy się z zaskakującym Da Cunha i Ensslin.

W drugiej rotacji utalentowani Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual będą musieli wczoraj potwierdzić swój dobry występ podnosząc nieco poziom gry, jeśli chcą pokonać Britos/Restivo.

Numer 1 stanie w opozycji do Julio Julianotiego i Yaina Melgrattiego. Mecz, który niewątpliwie powinien przyciągnąć wielu fanów.

Cały stadion La Rioja będzie stał za ich bohaterem Matiasem Del Moralem. Miejscowy podpalił wczoraj publiczność wraz z Santiago Frugonim, by obalić Alfonso / Chiostri. Dziś wieczorem Del Moral i Frugoni będą musieli zdominować Agustina Torre i Diego Ramosa, jeśli chcą znaleźć swoje miejsce w ostatniej czwórceOtwarte La Rioja.

Harmonogram zmian

16h: Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani vs Lucas Silveira da Cunha / Higor Ensslin Alves

17h30: Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual vs Andres Alberto Britos / Juan Restivo

19h: Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce Simo vs Julio Julianoti / Yain Melgratti Seu

20h30: Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa vs Santiago Frugoni Zavala / Matias Del Moral

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !