Zarząd Główny APT Otwarte Rioja który jutro debiutuje. Wydarzenie będzie historyczne, ponieważ rekord frekwencji podczas meczu padel można było pobić.

Nowy rekord dla padel ?

Superdomo w La Rioja jest gotowe na przyjęcie gwiazdAPT Padel Wycieczka. Miejscowy Pablo Barrera niestety nie zagra, ale stadion wciąż może się zapełnić jako zapał dla padel jest duży w regionie.

Wspaniała infrastruktura La Rioja może pomieścić 13 000 widzów, liczba ta, z którą APT Padel Tour grozi pobiciem rekordu frekwencji ustanowionego w Mendozie przez Premier Padel.

Największe gwiazdy padel nie będzie obecny, ale gracze APT mają poziom i charyzmę, aby przyciągnąć wielu fanów!

Pokaz z XVI

Stefano Flores powraca po kilku miesiącach bez zabawy po urodzeniu dziecka. Będzie związany ze swoim siostrzeńcem Joao Pedro Floresem. Brazylijczycy mieli dobry remis, bo zagrają parę z poprzednich meczów.

Andres Britos, sierota miejscowego Pablo Barrery, zagra u boku Juana Restivo. Rozstawiona para z nr 4 przejdzie do pierwszej rundy i wystartuje w rundzie XNUMX.

Bardzo ciekawe pojedynki odbędą się w szesnastej rundzie z Luque-González vs Domínguez-Pérez, czy Chozas-Oliveira vs Andenmatten-Ferreyra.

W tym turnieju trzy pary wydają się lepsze od konkurencji: Dal Bianco-Arce, Alfonso-Chiostri i Aguirre-Allemandi.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !