Runda XNUMX zOtwarte La Rioja są teraz zdefiniowane! Na Superduomo miały miejsce niespodzianki, w szczególności spektakularny powrót Solivereza/Peirona czy zwycięstwo Ferreyry/Andenmatten.

Soliverez/Peiron, co za powrót!

Lucho Solivereza jest nieśmiertelny. W wieku 40 lat i ze szczytu swojego 60 metrów Argentyńczyk był w stanie podnieść spotkanie z pomocą młodych Fabricio peiron. Soliverez/Peiron zmierzy się jutro z Tito/Tolito na historyczne spotkanie!

Lucas Da Cunha i Higor Ensslin będzie musiał ciężko walczyć z Moliną / Zarate. Po załamaniu w drugim secie Brazylijczyk i Urugwajczyk zdołali odzyskać równowagę w dobrym kierunku i z łatwością pokonać trzeciego seta.

Pod koniec argentyńskiego wieczoru Relis Ferreyra i Ivo Andenmatten zakończyli całkowicie szalony mecz. Argentyńczykom udaje się wygrać ostatni tie-break po napięciu i wielu zwrotach akcji.

Wyniki w środę

9h: João Pedro Floresa / Stefano Flores 6-2 / 6-7 / 4-6 Fabricio peiron / Luciano Solivereza

10h30: Matias Almada / Amilcar Gaston Bejarano 4-6 / 6-7 Santiago rolla / Javier Perez Morillas

12h: Lucas Silveira da Cunha / Higora Ensslina Alvesa 6-1 / 3-6 / 6-1 Pablo Molina / Gastona Zarate’a

16h: Julio Julianoti Julianoti / Yain Melgratti Seu 6-2 / 6-3 Marcosa Nadima Buslaimana / José Francisco Carrizo

17h30: Cristian Gutiérrez / Vasco Pascoal 4-6 / 7-6 / 6-4 Facundo Lopez / Joaquina Mauro Gaitana

19h: Alexa Valentino Chozasa / Miguela Fonseki Oliveiry 7-5 / 1-6 / 6-7 Przeczytaj Ferreyra Ferreyra / Ivo Alem Andenmatten Guidino

Dla tych, którzy chcieliby ponownie obejrzeć mecze, poniżej:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !