Wielki finałAPT La Rioja Otwarte 2022 Zmierzy się z Tito Allemandi i Tolito Aguirre przeciwko Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual.

Tito i Tolito pomimo poziomu gry

„Dzisiaj nie sądzę, że graliśmy dobrze, ale jesteśmy w stanie wygrywać, grając źle…”, wyjaśnione Tito Germani do Clara Navarro pod koniec spotkania.

Najsilniejsza para na torze nie pokazała swojej najlepszej wersji, ale to wystarczyło, aby awansować powyżej pary nr 1 w rankingu APT.

Sprawność Franco Dal Bianco i Maxi Arce zaniepokojeni, ponieważ w tych warunkach nie byli w stanie pokonać swoich nowych głównych rywali. Tolito nie było tej nocy naprawdę magiczne, ale i tak ucierpieli No.1s.

Tolito odmówił rozmowy o miejscu nr 1 w rankingu w wywiadzie pomeczowym „chcemy po prostu wygrywać, wygrywać i wygrywać”, ale prawdą jest, że ta para wydaje się w tej chwili najlepsza na torze.

18h: Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce 6-4 / 5-7 / 3-6 Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani

Sanchez Blasco/De Pascual, jaki talent!

Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual nie chcą już tracić okazji. Po kilku rozczarowaniach młodzi Argentyńczycy są wreszcie w nowym finale.

Kiedy młode cudowne dzieci potrafią utrzymać swój poziom gry przez całe spotkanie, są śmiertelne.

W tie-breaku drugiego seta Juani De Pascual pokazał cały swój talent. Maxi i Juani całkowicie przerywają grę Torre / Ramos i idą do finału.

"Jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Grać w Argentynie to luksus.”, Pod koniec spotkania wyraził euforię Maxi Sanchez Blasco.

19h30: Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual 6-2 / 7-6 Eduardo Agustin Torre / Diego Ramosa

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !