Leo Tolito Aguirre i Adrian Tito Allemandi ogłaszać mistrzów zAPT La Rioja Otwarte Padel Wycieczka. Argentyńczycy ogarnęli Sanchez Blasco / De Pascual w finał.

Przecięcie powyżej

Wczoraj Tito Allemandi narzekał na poziom gry zespołu, mimo awansu do finału. Tolito przyznał się nawet do posiadania… “bardzo źle zagrane”.

Na początku meczu Tito i Tolito chcieli więc dobrze wejść do gry, aby nie pozwolić młodym uwierzyć w wyczyn.

Z solidnością, która charakteryzuje tę parę, Aguirre/Allemandi blokuje wszystkie ataki Juaniego i Maxiego, którzy popełniają liczne błędy. Pierwszy plik zestawu. 6/2

za dużo błędów

Na początku drugiego fizjonomia się nie zmienia. Maxi i Juani są przytłoczeni, a Allemandi / Aguirre udaje się przełamać.

Ponieważ mecz wydawał się zmierzać do spokojnego zwycięstwa Tito i Tolito, Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual mają swój moment chwały. Uderzają mocniej i usuwają błędy swojej gry, aby wrócić do wyniku, a nawet mieć dwa punkty od seta w pewnym momencie.

Ale pięć kolejnych niewymuszonych błędów całkowicie je zatopi. Juani De Pascual uderza rakietą w głowę. Tito Allemandi i Tolito Aguirre wspólnie zdobywają trzeci tytuł.

Statystyki są uderzające i pokazują, że mecz był w dużej mierze rozstrzygnięty na podstawie niewymuszonych błędów. 25 popełnionych przez młodych Argentyńczyków przeciwko zaledwie 8 przez Tito i Tolito.

Leonela Daniela Aguirre / Adrian Germani 6-2 / 7-5 Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !