Le Final Master zAPT Padel Wycieczka rozpocznie się w środę z udziałem wszystkich najlepszych graczy na torze. Wydarzenie, którego nie można przegapić, odbędzie się w meksykańskim mieście Guadalajara!

Ostateczna bitwa

Mistrzowie APT Padel Tour będzie szczególnie wysoki w tym roku. Dwie pary były wyjątkowe w tym sezonie: Maxi Arce/Franco Dal Bianco i Tolito Aguirre/Tito Allemandi zmierzą się ze sobą w ostatniej bitwie roku, aby zakończyć na szczycie.

Za tymi dwoma duetami poziom jest bardzo wyrównany i wszystkie pary są w stanie wygrać swoje trzy mecze fazy grupowej. Alfonso i Julianoti znów są razem po wielkim zwycięstwie w Saltillo Master.

Kilka tygodni po podpisaniu nowego kontraktu z torem, zawodnicy będą chcieli dać show na koniec 2022 roku w wielkim stylu!

Cztery jednorodne pary u dziewcząt

Wśród pań cztery pary będą walczyć o tytuł pierwszego mistrza finału APT Master Padel Okrągły. Reprezentowane będą cztery narodowości.

Marta Barrero i Patricia Martinez będą faworytkami w rankingu, ale Sara Ruiz i Alicia Blanco nie będą łatwe do pokonania. Hiszpanie zaimponowali na Teneryfie kilka miesięcy temu.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !