Le Ostateczny Mistrz Rosario deAPT Padel Wycieczka będzie bez wątpienia najbardziej spektakularnym turniejem sezonu. W tym ostatecznym turnieju będziemy mieli piękne plakaty od pierwszego dnia zawodów!

Harmonogramy na pierwszy dzień Rosario Ostateczny Mistrz zostały opublikowane, a my będziemy mieć brazylijskie derby, aby rozkręcić piłkę! W Rosario 8 grudnia o godzinie 16:00 (11:XNUMX we Francji) weźmiemy udział w m.in Julio Julianoti / Stefano Flores kontra Lucas Cunha / Joao Pedro Flores.

Po tym meczu, Grupa 2 otworzy Franco Dal Bianco i Maxi Arce contre Miky Bejarano i Pablo Barrera 18:30 (14:30 we Francji).

Tymczasem Grupa 1 rozpocznie się o 17:15 (we Francji o 13:30) meczem pomiędzy Miguel Oliveira-Yain Melgratti i zawsze spektakularne Agustin Torre i Tolito Aguirre.

Aby zamknąć dzień otwarcia, ziarno numer 1 Fede Chiostri i Gonzalo Alfonso zmierzą się z Maxi Sanchez Blasco i Nico Egeą o 20:00 (16:XNUMX we Francji).

Należy zauważyć, że format tego Master Final jest podobny do tego, który znajdujemy w tenisie, z dwiema grupami i dwiema pierwszymi z każdej grupy, które spotkają się w półfinale!

ostateczny mistrz apt

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.